POGO BLOG

Nowy pająk CAMO do korb White Industries

System CAMO ułatwia wymianę zębatek na korby z bezpośrednim mocowaniem. Pająki CAMO są przeznaczone do montażu za pomocą specjalnego mechanizmu korbowego, podczas gdy tarcze CAMO mogą być używane z dowolnym pająkiem CAMO, niezależnie od mechanizmu korbowego.
Przeczytaj więcej

Owalna zębatka. Ki czort?

Ej, a co jeśli tarcza nie będzie okrągła? Może niekoniecznie zaraz kwadratowa ;) Ale w sumie, czemu by nie elipsa? Dziś bierzemy pod lupę zębatki owalne. Czy to prawda, że z powodzeniem służą one zwiększeniu wydajności?
Przeczytaj więcej

System B-RAD od Wolf Tooth Components do mocowania bidonów i akcesoriów

Wśród znanych nam miłośników gravel ostatnio coraz większym zainteresowaniem cieszy się zestaw do mocowania uchwytów na bidon i akcesoria od WTC. Wolf Tooth stworzył linię produktów B-RAD z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Nazwa B-RAD to skrót od Bottle Relocation and Accessory Device. Jest to system belek umożliwiających montaż bidonów i akcesoriów w rożnych konfiguracjach.
Przeczytaj więcej

Szczypce Wolf Tooth Master Link Combo

W ofercie Wolf Tooth Components pojawiły się szczypce do zadań specjalnych. Lekkie narzędzie, które pozwoli zmniejszyć liczbę kluczy wożonych w podręcznym bagażu oraz szybko uporać się z usterką łańcucha na szlaku.
Przeczytaj więcej

Wolf Tooth Tan Pan 11 test Wojtka

Wojtek testuje Tan Pan 11 od Wolf Tooth Components.
Przeczytaj więcej

Goat Link 11 na ratunek kaset Shimano 11-46

"Goat Link 11 dotarł do mnie w środę 19.10, w tym samym dniu zamontowałem ten element do przerzutki...Opasanie łańcucha na najmniejszych trybach poprawiło się w stosunku do oryginału przerzutki XT 8000...W najbliższą sobotę przetestuję te udogodnienia w terenie na wyścigu MTB w Bytowie..."
Przeczytaj więcej