Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Modyfikacje napędu szosa i gravel

Twoją szosa lub gravel potrzebują więcej zębów by podjechać te kilometrowe podjazdy? Wolf Tooth Components nadchodzi z pomocą w postaci sprytnych części RoadLink oraz RoadLink DM.
Te małe elementy montowane do haka ramy pozwalają na instalację kaset o większym zakresie niż przewidziane przez producentów przerzutek. RoadLink pozwoli ci na montaż kaset 11-36T lub nawet 11-40T z tradycyjnymi przerzutkami szosowymi Shimano. Road Link DM pozwala modyfikować nowsze przerzutki Shiamno Shadow. RoadLink można stosować również w napędach z dwoma tarczami z przodu.
Dla poszukiwaczy mocnych wrażeń mamy w ofercie TanPan adapter pozwalający na podłączenie szosowych klamko-manetek Shimano do przerzutki Shimano MTB. Ma to szeregi korzyści przy budowie monster gravelów z dużymi kasetami MTB. TanPan jest dostępny dla 10 i 11 rzędowych napędów

RoadLink jest przeznaczony do przerzutek szosowych Shimano oraz SRAM pozwala na zmianę pozycji przerzutki w taki sposób, by umożliwić poprawne działanie przerzutki z kasetami o większej rozpiętości. Jest to idealne rozwiązanie do rowerów gravel lub CX, w których rezygnuje się z przedniej przerzutki. RoadLink można stosować również w korbach z dwoma tarczami.  

RoadLink jest zoptymalizowany do współpracy z 10- i 11-biegowymi napędami 11-36T lub 11-40T. (Również ze zmodyfikowanymi kasetami 11-36 z dodatkową zębatką Giant Cog 40T).

RoadLink DM jest dedykowany do przerzutek szosowych Direct Mount Shimano Dura Ace (R9100) oraz Ultegra (R8000) i pozwala na zmianę pozycji przerzutki w taki sposób by umożliwić poprawne działanie przerzutki z kasetami o większej rozpiętości.  Jest to idealne rozwiązanie do rowerów garvel lub CX, w których rezygnuje się z przedniej przerzutki. Goat Link można stosować również w korbach z dwoma tarczami.

RoadLink jest zoptymalizowany do współpracy z 11 biegowymi napędami 11-36T lub 11-40T oraz 11-42T (dopuszczalne choć nie będzie działać na poziomie fabrycznym).

Tanpan powstał by połączyć pracę przerzutki MTB z szosowymi klamkomanetkami Shimano. Ten patent pozwala na budowę napędu o bardzo szerokiej rozpiętości przełożeń w rowerach CX i garvel. Mowa tu o kasetach o rozpiętości nawet 11-46T. Może w wyścigowej maszynce CX to przesada ale w maszynce do jazdy szutrowej taka rozpiętość może być przydatna. Tanpan można stosować również w korbach z dwoma tarczami.

Tanpan jest zoptymalizowany do współpracy z 10 i 11 biegowymi napędami.
Tanpan powstał by połączyć pracę przerzutki MTB z szosowymi klamkomanetkami Shimano. Ten patent pozwala na budowę napędu o bardzo szerokiej rozpiętości przełożeń w rowerach CX i garvel. Mowa tu o kasetach o rozpiętości nawet 11-46T. Tanpan można stosować również w korbach z dwoma tarczami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl