O nas

Pogo Bikes powstało z pasji do rowerów. Od zawsze przykładałem dużą uwagę na jakość wykonania sprzętu, jego trwałość i właściwości jezdne. Każdy kolejny model miał być lepszy. Podczas lektury jednego z amerykańskich magazynów rowerowych moją uwagę przykuła niszowa kalifornijska marka konsekwentnie produkująca swoje rowery w tylko USA. Ich wieloletnie doświadczenie w projektowaniu ram tylko z pełnym zawieszeniem oraz bezkompromisowe podejście do jakości wykonania sprzętu bardzo przypadły mi do gustu. Od 2010 roku pasja zamieniła się w biznes i tak po rozmowach z Turnerem stałem się oficjalnym dystrybutorem tej marki na Polskę. 

Do każdej zainteresowanej marką Turner osoby podchodzę indywidualnie, staram się dowiedzieć jaki styl jazdy preferuje i na tej podstawie dobieram odpowiedni model ramy i osprzęt by spełnić indywidualne oczekiwania. 

Pogobikes.pl - oficjalny dystrybutor Wolf Tooth Components na Polskę

Od 2014 roku Pogo Bikes jest również jedynym dystrybutorem komponentów Wolf Tooth Components na Polskę. Najlepsze w klasie zębatki NW pozwalają na budowę efektywnych napędów 1x10 i 1x11 do MTB, CX czy nawet szosy. WTC posiada najszerszy asortyment różnych typów zębatek na rynku, a jakość potwierdzają renomowani zawodnicy jeżdżący na WTC, np.: Brian Lopes (USA - MTB), czy Marcin Motyka (PL), Bartosz Mikler (PL -MTB/CX), Grupa SGR Srebrna Góra (PL - MTB)

Jeżdżę na rowerze, startuję na maratonach i imprezach enduro więc wiem jak ważny jest odpowiedni dobór sprzętu. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat rowerów Turner po prostu napisz lub zadzwoń. 

Jeżeli jesteś zainteresowany redystrybucją komponentów WTC lub rowerów Turner zapraszam do kontaktu.

Do zobaczenia na szlaku lub zawodach :-). 

Łukasz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl