Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Smary do roweru

Dobry smar do łańcucha rowerowego charakteryzuje się łatwą aplikacją i długim przebiegiem między smarowaniami. Smar Wolf Tooth WT-1 pozwala na 3 do 5 razy dłużą jazdę między kolejnymi aplikacjami.

Smar Wolf Tooth Components WT-1 to syntetyczny smar klasy premium do smarowania i konserwacji napędu dostosowany do użycia w każdych warunkach pogodowych. Smar Wolf Tooth Components czyści i chroni łańcuch oraz równocześnie zapewnia cichą i wydajna pracę napędu.

Smar łańcuch Wolf Tooth Components WT-1 został tak zaprojektowany by zapewnić wysoką jakość pracy napędu rowerowego w kazdych warunkach pogodowych. Teraz możesz mieć jeden smar na wszystkie warunki pogodowe: na suche lato i mokrą jesień. Jako syntetyczny smar Wolf Tooth WT-1 poprawia jakość pracy napędu i dzięki formule SCC Tech wytrzymuje 3 do 5 razy dłużej niż standardowe smary łańcucha. Dzieje się tak dlatego, że smar WT-1 przylega lepiej do łańcuch tworząc powłokę ochronną, która wypucha brud na zewnątrz łańcucha co ułatwia jego czyszczenie i dalszą konserwację. Wystarczy tylko przetrzeć widoczny brud szmatką i cieszyć się dalszą jazdą. Formuła smaru WT-1 pomaga wydłużyć dystans potrzebny między kolejnymi aplikacjami smaru. Sprawdziliśmy smar Wolf Tooth WT-1 w boju, w sezonie zimowym i byliśmy zaskoczeni jak długo napęd pracuje cicho pomimo niesprzyjających warunków pogodowych. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl