Pogo Blog

Piszemy o nowościach sprzętowych, patentach na usprawnienie działania roweru oraz ciekawych trasach, które lubimy odwiedzać.

Nowy pająk CAMO do korb White Industries

14.jpg

Dziś szybkie parę słów od naszych amerykańskich przyjaciół z Wolf Tooth Components.

Wraz z nimi chcemy Wam przedstawić nowego pająka CAMO do korb White Industries. Jest to wynik ponad rocznej pracy. Efektem tej współpracy jest jest tarcza i pająk wyprodukowane w Minnesocie w połączeniu z mechanizmem korbowym wyprodukowanym w Kalifornii.

Nowy CAMO Spider For White Industries jest kompatybilny z korbami serii MR30. Zębatka po instalacji na korbie M30 pozwala na uzyskanie optymalnej 52 mm linii łańcucha (dla ram Boost 148mm). Dla korb R30 i G30 linia łańcucha wynosi 49,5mm.

System CAMO ułatwia wymianę zębatek na korby z bezpośrednim mocowaniem. Pająki CAMO są przeznaczone do montażu za pomocą specjalnego mechanizmu korbowego, podczas gdy tarcze CAMO mogą być używane z dowolnym pająkiem CAMO, niezależnie od mechanizmu korbowego. Więc jeśli chcesz zamienić zębatkę 32T na 28T, tylko pięć małych śrub dzieli Cię od tej podmianki. Pozwala to zaoszczędzić czas i zachować mechanizm korbowy przymocowany do roweru podczas dokonywania wymiany.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl