Pogo Blog
Piszemy o nowościach sprzętowych, patentach na usprawnienie działania roweru oraz ciekawych trasach, które lubimy odwiedzać.
Szczypce Wolf Tooth Master Link Combo
7.jpg

W ofercie Wolf Tooth Components pojawiły się szczypce do zadań specjalnych. Lekkie narzędzie, które pozwoli zmniejszyć liczbę kluczy wożonych w podręcznym bagażu oraz szybko uporać się z usterką łańcucha na szlaku.

Jakie funkcje zamknięte są w tym kompaktowym narzędziu o wadze zaledwie 41g?

Po pierwsze, szczypce do rozpinania spinek łańcucha (9-10-11-12 biegów). Można zaoszczędzić kilka minut szarpania się z łańcuchem :-)

Po drugie, Łyżka do opon

Po trzecie, schowek na dwie spinki łańcucha sprytnie ukryte we wnętrzu narzędzia. Nie wypadną bo trzymane są przez magnesy.

Po czwarte, Kluczyk do wentyli. Szczególnie przydatne przy zalewaniu kół mleczkiem.

Po piąte, “kombinerko-szczypce” przydatne przy odkręceniu zapieczonej nakrętki wentylka. Właściciele mleczka w kołach mogą być również zainteresowani dokręceniem wentylka by zachował szczelność.

 

Po szóste, Śruba do mocowania zębatki tarczy supportu. Jest to śruba 6mm do tarcz 1x skręcana dwoma imbusami 4mm i 6mm.

Szczypce spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród użytkowników.

Master Link Combo miał okazję przetestować Bikepacking Polska. Poniżej wycinek z podsumowania testu. Całość testu możesz przeczytać klikając w poniższy link.

“Wyżej wymienione cechy przemawiają za tym, iż to narzędzie powinno znaleźć się na wyposażeniu każdego rowerzysty. Dzięki niemu będziecie mogli błyskawicznie naprawić swój rower bez potrzeby wożenia kilku oddzielnych narzędzi naraz. Narzędzi, które i tak w większości przypadków nie znajdują się w torbie przeciętnego Kowalskiego.”

Chcesz kupić Master Link Combo? - Klikaj Tutaj!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl