Pogo Blog
Piszemy o nowościach sprzętowych, patentach na usprawnienie działania roweru oraz ciekawych trasach, które lubimy odwiedzać.
Wolf Tooth Tan Pan 11 test Wojtka
6.jpg

"Cześć, od dwóch miesięcy mam okazję śmigać z Tanpanem 11s. Wrzuciłem go do swojego gravela razem z górską przerzutką Shimano XT M8000, dzięki czemu mogę cieszyć się pełną rozpiętością górskiej kasety 11-46z razem z szosowymi klamkami Shimano 105 5800. Oryginalnie byłem skazany na dwublat, szosową przerzutkę i kasetę z małą rozpiętością biegów. Jeszcze przed zakupem roweru planowałem wrzucić napęd 1x11 i Tanpana. Był to pierwszy komponent, który zamówiłem  jeszcze zanim doszedł sam rower :D  

 

Teraz mam prostszy napęd, lżejszy i bardziej pewny w terenie - jest cicho, łańcuch ani drgnie i mogę podjechać wszystko. jakość wykonania samej części kosmiczna, montaż zajął kilka minut. Działa doskonale, jakby go nie było, a na dodatek pancerz przerzutki ma lepsze prowadzenie niż oryginalnie.

...o, dopisz jeszcze w jakimś miejscu, że można dzięki temu wyeliminować szpetne baryłki regulujące naciąg linki i puścić pełen pancerz aż do samego końca, bo sam Panpan ma baryłkę. "

Wojtek

Komentarz Pogo Bikes: Wojtek spontanicznie bez proszenia napisał swoją opinię o Wolf Tooth Tan Pan 11. Cieszę się, że sprzęt spełnił oczekiwania.

Kup Tan Pan na: PogoBikes.pl

Łukasz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl